Jaka powinna być strona internetowa?

Przejrzysta

Najważniejsze jest to, aby strona internetowa była czytelna i przejrzysta, tak, aby klient z łatwością mógł dotrzeć do najważniejszych informacji na niej zamieszczonych.


Czytelna

Struktura strony powinna być przemyślana tak, by oglądający się nie gubił, bo przeważnie jest tu po raz pierwszy. Zbyt skomplikowana i nieczytelna strona zniechęca niecierpliwego klienta, który szybko rezygnuje z pobytu na stronie i otwiera kolejne, konkurencyjne.


Funkcjonalna

Strona internetowa powinna dobrze spełniać swoją rolę, co oznacza, że odwiedzający będzie potrafił poruszać się po niej zgodnie z naszym zamierzeniem.


O odpowiednio dobranej kolorystyce

Odpowiednio dobrana kolorystyka witryny sprawia, że odwiedzający dłużej i chętniej pozostaje na stronie. Harmonia barw wpływa pozytywnie na odbiór strony WWW.


Aktywna

Zazwyczaj bywa tak, że „kariera” strony internetowej kończy się na jej zaprojektowaniu i umieszczeniu w internecie. Strona jest statyczna, a jej zawartość zostaje nieruszana przez długi okres czasu. Taka nieaktywna strona nie pobudza wyszukiwarki do jej indeksowania i pozycjonowania na wysokich miejscach, ale również nie zachęca klientów do ponownych jej odwiedzin. Strona powinna być zatem aktywna. Warto od czasu do czasu zaktualizować jej treść, czy też zamieścić nowy artykuł.

Jakie są koszty strony www?

Każda strona internetowa to unikatowy projekt, który wymaga indywidualnego podejścia ze strony projektanta.

Koszty strony zależą od:

– ilości podstron
– ilości grafiki umieszczonej na stronie
– stopnia skomplikowania projektu

Wstępne ceny poszczególnych usług związanych ze stworzeniem strony internetowej znajdą Państwo w zakładce Cennik.

O firmie


Probit Sp.C. jest firmą świadczącą usługi informatyczne dla klientów z branży farmaceutycznej i medycznej.

Działamy na polskim rynku od 1995 roku zatrudniając wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Od początku istnienia, głównym obszarem naszego zainteresowania jest funkcjonowanie służby zdrowia, dlatego też skupiamy się przede wszystkim na szukaniu najlepszych rozwiązań informatycznych w celu usprawnienia pracy personelu medycznego.

Od 18 lat specjalizujemy się we wdrażaniu systemów informatycznych dla sanatoriów, przychodni i aptek, dlatego też mając na uwadze rzeczywiste potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy system RUM-SANATOR oprogramowanie do kompleksowej obsługi sanatorium.

Kontakt


E-mail: biuro@probit.pl

Nr Telefonu: (94) 346 56 56

Adres: ul. Władysława IV 137 75-342 Koszalin

Stworzone przez Szymona Huszcza dla PROBIT SP.C