Jak zmniejszyć koszty obsługi kart płatniczych?


Dzierżawa i eksploatacja terminala, prowizje od każdej transakcji oraz ryzyko wprowadzenia do terminala błędnej kwoty to koszty, jakie ponosisz obsługując pacjentów, płacących kartą płatniczą. Teraz możesz je ograniczyć!

Proponujemy zamianę obecnego terminala płatniczego oraz integrację urządzeń płatniczych z programem aptecznym.
Wraz z nowym rozwiązaniem dostępne są bardzo atrakcyjne opłaty prowizyjne.

Zamień obecny terminal płatniczy na PIN Pad. To prostsze urządzenie posiadające wszystkie funkcje terminala, jednakże bez wbudowanej drukarki. PIN Pad został tak zaprogramowany, że pozwala drukować bezpośrednio na drukarce fiskalnej lub termicznej. Dzięki wyjątkowo atrakcyjnym warunkom dzierżawy zyskasz dużo tańsze urządzenie. Będziesz mógł nawet wyposażyć swoją aptekę w większą liczbę takich urządzeń, by sprawniej obsługiwać pacjentów.

Połącz urządzenie płatnicze z programem aptecznym!


Urządzenia płatnicze mogą być teraz obsługiwane bezpośrednio z programu aptecznego, dzięki czemu obsługa pacjentów płacących kartą będzie dużo prostsza. Nie będziesz musiał każdorazowo ręcznie przepisywać do urządzenia płatniczego kwoty do zapłaty.
Pojawi się ona automatycznie, tuż po naciśnięciu w programie aptecznym przycisku zapłaty kartą.

Integracja urządzeń płatniczych zdecydowanie przyspieszy obsługę pacjentów, gdyż proponowane przez nas urządzenia cechują się wyjątkową szybkością działania. Wyeliminowane zostaną także pomyłki wynikające z ręcznego przepisywania kwot.
Oszczędzisz czas poświęcony na reklamacje z tego tytułu, a eliminacja pomyłek podniesie bezpieczeństwo finansowe apteki.

Nowe rozwiązanie oferuje ponadto możliwość zamykania raportu sprzedaży w terminalu płatniczym w dowolnym czasie.
Będziesz mógł w każdej chwili wykonać rozliczenie transakcji bezgotówkowych przeprowadzonych kartami płatniczymi, co jest szczególnie przydatne przy rozliczaniu zmiany.

Zyskujesz także możliwość wygodnej obsługi pacjentów zagranicznych, którzy za zakupy w aptece będą mogli zapłacić kartą płatniczą. Rekomendowane przez nas urządzenia płatnicze dają możliwość wyboru waluty obcokrajowcom ( PLN lub inna waluta, w jakiej jest wydana karta), przeliczają kwotę do zapłaty wg najkorzystniejszego kursu dla płacącego.

O firmie


Probit Sp.C. jest firmą świadczącą usługi informatyczne dla klientów z branży farmaceutycznej i medycznej.

Działamy na polskim rynku od 1995 roku zatrudniając wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Od początku istnienia, głównym obszarem naszego zainteresowania jest funkcjonowanie służby zdrowia, dlatego też skupiamy się przede wszystkim na szukaniu najlepszych rozwiązań informatycznych w celu usprawnienia pracy personelu medycznego.

Od 18 lat specjalizujemy się we wdrażaniu systemów informatycznych dla sanatoriów, przychodni i aptek, dlatego też mając na uwadze rzeczywiste potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy system RUM-SANATOR oprogramowanie do kompleksowej obsługi sanatorium.

Kontakt


E-mail: biuro@probit.pl

Nr Telefonu: (94) 346 56 56

Adres: ul. Władysława IV 137 75-342 Koszalin

Stworzone przez Szymona Huszcza dla PROBIT SP.C